Hotell Dzingel

Ruumid24.ee-l on hea meel tutvustada Dzingel hotelli, mis asub rohelises Nõmme piirkonnas, 15-minutilise autosõidu kaugusel Tallinna vanalinnast, 6km kaugusel lennujaamast ja 8km kaugusel reisisadamast ja on tuntud oma kaasaegse konverentsikeskuse poolest. 9-korruseline hotell on 330 avara ja hästi sisustatud numbritoaga mõnusaks ja taskukohaseks peatumispaigaks nii töö-kui ka puhkuse reisijatele. Hotellis pakub toitlustust Dzingel restoran. Suvisel ajal on hotelli külaliste kasutada avar roheline sisehoov koos terrassi baari ja loungega. 

Hotell Dzingel on tuntud oma kaasaegse konverentsikeskuse poolest. Hotelli II korrusel paiknev konverentsikeskus koosneb kuuest erinevast saalist, mis on mõeldud erinevateks üritusteks – olgu selleks koosolekud, toote-esitlused, seminarid või koolitused. Need saalid on varustatud kõige vajalikuga, sealhulgas päevavalguse, konditsioneeri, tehniliste lahenduste ja erinevate toitlustusvõimalustega. Saalide mahutavus varieerub 1-150 inimeseni, mis võimaldab korraldada nii väiksemaid kui ka suuremaid üritusi.  

Lisaks pakub Dzingel hotell konverentsi külastajatele erinevaid toitlustusvõimalusi, sealhulgas rikkaliku valikuga lõunabuffeed ja värskendavaid kohvipause. Kõikide saalide rentimisel on kaasas dataprojektor, valge ekraan, WIFI-ühendus pabertahvel ja markerid, kirjapaber ja kirjutusvahendid. Hotell pakub personaalseid pakkumisi kõikidele oma klientidele ning soodushindu tervikpakettidele. Parkimine on konverentsi klientidele tasuta, kuid parkimiskohti ei saa ette broneerida. Lisaks on võimalik rentida ruume ka pidulikeks vastuvõttudeks või tähtpäevade korraldamiseks. 

Ruumid24.ee portaalis on Hotell Dzinglil broneeritavana üleval kuus konverentsiruumi. Nendeks on A-, B-, C-, D-, E- ja F-saal. 

A & D saalid on sobilikud väiksemateks koosolekuteks ja koolitusteks. Saal mahutab kuni 20 inimest. B & C saalid on sobilikud suuremateks konverentsideks ja bankettideks või
tähtpäevade korraldamiseks. B-saal mahutab 28-70 inimest ja C-saal mahutab 50-150 inimest. E & F saalid on sobilikud keskmise suurusega koosolekute, seminaride või koolituste läbiviimiseks. E- saal mahutab kuni 40 inimest ja F-saal mahutab kuni 55 inimest. Kõik konverentsisaalid on päevavalguse, konditsioneeri, tehniliste lahenduste ja erinevate toitlustusvõimalustega ruumid. 

Kui sul on tulemas mõni firmaüritus või muu tähtpäev ning otsid kohta, kus seda korraldada vaata üle Hotell Dzingli pakutavad konverentsiruumid: https://ruumid24.ee/search?&added_building%5B%5D=20 

Scroll to Top