BCS Koolitus

Ruumid24.ee platvormil on hea meel tutvustada Eesti esimest IKT valdkonna koolitusettevõtet – BCS Koolitus. Alates 1993. aastast on see ettevõte olnud IKT valdkonna edendamise eestvedaja, pakkudes kvaliteetset koolitust ja toetades Eesti infotehnoloogia arengut. 

BCS Koolitus on tugev partner täiskasvanute täiendkoolituses ja projektijuhtimises. Nende pikaajaline kogemus ja pühendumine on teinud neist olulise osa Eesti koolitusmaastikust. Nende tegevusalad hõlmavad mitmekesiselt infotehnoloogiat, juhtimist ning teenindust. 

Lisaks kvaliteetsetele koolitustele on BCS Koolitusel kaasaegsed koolitusruumid, mis on varustatud kõige vajalikuga produktiivseks õppetööks. Ruumid24.ee platvormi kaudu on võimalik broneerida nende koolitusruume erinevateks üritusteks, seminarideks või töötubadeks. Ruumid on loodud nii, et need toetaksid õppimist ja koostööd, olles samal ajal mugavad ja funktsionaalsed. 

BCS Koolitus on olnud ka eestvedajaks mitmetes IKT projektides ja algatustes, mille eesmärk on olnud tõsta Eesti IKT sektori konkurentsivõimet ja kvaliteeti. Nad on korraldanud erinevaid hackathone, töötubasid ja koolitusi, mis on aidanud kaasa Eesti IT sektori arengule. 

Üheks nende märkimisväärseks saavutuseks on tiitel – Microsofti Silver Learning Partner. See tunnustus tõestab nende tipptasemel teadmisi ja oskusi. Kuid BCS Koolitus ei piirdu ainult IT teadmiste sertifitseerimisega. Nad pakuvad ka arvutikasutajate oskuste hindamist läbi eksamikeskuse, mis on tunnustatud nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt. 

BCS Koolituse võimekus korraldada suuremahulisi koolitusprojekte ja seminare on teinud neist usaldusväärse partneri paljudele ettevõtetele ja organisatsioonidele. Nad on pühendunud koolituse kvaliteedile ja pidevale arengule, et pakkuda parimat võimalikku koolituselamust. 

Lisaks koolitustele on BCS Koolitus aktiivne osaleja erinevatel IKT valdkonna üritustel ja konverentsidel, aidates kaasa sektori arengule ja innovatsioonile. Nad teevad tihedat koostööd teiste haridusasutuste, ülikoolide ja ettevõtetega, et tagada koolituste ajakohasus ja kvaliteet. 

BCS Koolitus on ka aktiivne osaleja erinevates rahvusvahelistes programmides ja koostööprojektides, mis aitavad kaasa tehnoloogia ja hariduse arengule kogu maailmas. Nende pühendumus innovatsioonile ja kvaliteedile on toonud neile tunnustust nii kodu- kui ka välismaal. 

Kui soovid oma oskusi täiendada IKT valdkonnas või rentida BCS Koolituse käest oma ürituse jaoks ruumi, siis leia rohkem informatsiooni siit: ruumid24.ee. Astu samm lähemale oma eesmärkidele ja avasta, kuidas BCS Koolitus saab sind toetada! 

Scroll to Top