Kai kunstikeskus

Ruumid24.ee on rõõmus, et saab teieni tuua Kai kunstikeskuse – tõelise kultuuripärli Noblessneri sadamalinnakus. See paik, kus ajalugu ja innovatsioon kohtuvad, on muutunud kohaks, kus kunstihuvilised saavad kogeda midagi erakordset mere kaldal. 

Kai kunstikeskus asub ajaloolises allveelaevatehases, kus on sündinud mitmekülgsed näitused, väärtfilmikino, hõrgud toidukohad, ühiskontor ja sündmuste jaoks nii sisemised kui mereäärsed alad. See on paik, kus minevik ja tänapäev kohtuvad ning kunst ja kultuur saavad uue elava tähenduse. 

Kai soovib luua elamusterohke kultuurikvartali, mis avab kaasaegse kunsti uksed kõigile. Seal ühenduvad kunstnikud, kultuuritegelased ja külastajad, toetades Eesti kaasaegset kunsti nii kodumaal kui ka rahvusvaheliselt. Kai keskus toob kaasa mitmekesised võimalused kunstnikele ning loob rahvusvahelise residentuuriprogrammi. 

Keskuse ruumid on ideaalsed erinevateks üritusteks, alates kunstinäitustest kuni seminarideni. Lisaks pakub Kai kunstikeskus võimalust broneerida ruume erinevateks sündmusteks, olgu selleks siis kunstigalerii avamine, töötoad või eraüritused. Kõik ruumid on kujundatud nii, et need toetaksid kunsti ja loovust, pakkudes samal ajal kaasaegset mugavust ja tehnikat. 

Kai kunstikeskus on ka aktiivne osaleja rahvusvahelisel kunstimaastikul, korraldades regulaarselt erinevaid üritusi, mis toovad kokku kunstnikke ja kunstihuvilisi kogu maailmast. Nad teevad tihedat koostööd teiste kunsti- ja kultuuriasutustega, et pakkuda rikkalikku ja mitmekesist programmi. 

Kui soovid sukelduda Kai kunstikeskuse maagilisse maailma ja nautida kvaliteetseid kunsti- ja kultuurielamusi, siis leia rohkem teavet siit: ruumid24.ee/room/7. Kai on avatud kõigile, pakkudes mitmekülgseid toidukohti, joogivalikuid ning kvaliteetset kinoelamust. See on algus- ja lõpp-punkt, kus sünnivad kunst, kultuur ja avastus. Astu sisse ja avasta uus kunsti maailm Noblessneris! 

Scroll to Top