Koostöötamiskeskus Forwardspace

Ruumid24.ee on uhke, et saab teieni tuua Forwardspace’i – Pärnu südames asuva koostöötamiskeskuse, mis on rohkem kui lihtsalt tööruum. See on koht, kus loovus, innovatsioon ja koostöö saavad kokku, luues ideaalse keskkonna ettevõtetele ja vabakutselistele. 

Forwardspace ‘i keskmes on soov pakkuda mitte ainult kvaliteetset tööruumi, vaid ka luua kogukond, kus iga liige tunneb end väärtustatuna. Pärnu kesklinnas asuv keskus on loodud selleks, et toetada ja ühendada erinevaid valdkondi esindavaid professionaale. Olgu selleks siis turundajad, müügispetsialistid, tarkvaraarendajad või disainerid, kõik leiavad siit oma koha. 

Forwardspace’i visioon on selge: nad soovivad olla rohkem kui lihtsalt büroopind. Nad näevad end kui platvormi, mis toetab vabakutseliste ja ettevõtete kasvu. Koostöös Pärnu linnavalitsusega korraldavad nad erinevaid üritusi ja koolitusi, mis aitavad kaasa kohaliku ettevõtluskeskkonna arengule. Nende eesmärk on julgustada vabakutselisi jääma Pärnusse ja panustama aktiivselt kohalikku kogukonda. 

Kuid mis teeb Forwardspace’i tõeliselt eriliseks, on nende kogukond. Nimetades end “perekonnaks”, usuvad nad, et koostöö ja võrgustiku jõud on suurem kui üksikisikute oma. See filosoofia kajastub kõiges, mida nad teevad, alates ühisüritustest kuni teadmiste ja oskuste jagamiseni. 

Forwardspace’i ruumid on kujundatud nii, et need oleksid funktsionaalsed ja inspireerivad. Lisaks avatud tööaladele on olemas ka privaatsed nõupidamisruumid ja lõõgastusnurgad.  

Pärnu Keskuses asuva Forwardspace koostöötamiskeskuse koosolekuruum on kaasaegne ja funktsionaalne ruum, mis on mõeldud ärikohtumisteks nii silmast silma kui ka veebi kaudu. Hinna sees on vesi ja maitsev oakohv. See ruum on saadaval broneerimiseks nii liikmetele kui ka väljaspool kogukonda olevatele isikutele. 

Forwardspace on saanud tunnustust mitmetel tasanditel ja jätkab oma missiooni, pakkudes parimat koostöötamise kogemust. Kui soovid liituda selle dünaamilise kogukonnaga või broneerida koosolekuruumi, siis saad rohkem teavet siit: ruumid24.ee/room/3. Astu sisse ja avasta, mida tähendab tõeline koostöö Pärnu südames! 

Scroll to Top