Kammivabriku tutvustus

Tutvustame meie platvormiga Ruumid24.ee liitunud Kammivabriku sündmuskeskust. See on inspireeriv koht, kus ajalugu ja mitmekülgsus kohtuvad, luues unikaalse atmosfääri. Sündmuskeskus paistab silma oma kaasaegse disaini ja kõrgtehnoloogiliste lahendustega, mis muudavad iga sündmuse eriliseks. Kammivabriku sündmuskeskus koosneb kahest erilisest hoonest: Kammivabriku klubist ja Kammivabriku tehastest, mis asuvad Teguri tänaval 26 ja 28A. 

Kammivabriku klubihoone ajalugu ulatub aastasse 1959. See on olnud tunnistajaks paljudele sündmustele, olles varasemalt spordisaal, pidude toimumispaik ja laste huviringide keskus. 2018. aastal renoveeritud klubihoones on nüüd kaks avarat saali, mis mahutavad kokku peaaegu 400 inimest, luues ideaalse keskkonna erinevateks üritusteks. Klubihoone on kaunistatud ajastutruude detailidega, mis toovad esile hoone rikkaliku ajaloo ja annavad sellele erilise võlu. 

Kammivabriku tehasemaja Teguri 28A on samuti ajaloolise taustaga. Kunagine tööstushoone on nüüd koduks unikaalsele vanaautode kollektsioonile ja pakub suurepärast tausta erinevatele sündmustele. Tehasemaja mahutab kuni 1500 külalist, olles ideaalne kontsertide, messide ja suurte vastuvõttude korraldamiseks. Tehasemaja interjöör on säilitanud oma industriaalse iseloomu, kuid on täiendatud kaasaegsete mugavustega, et tagada külalistele meeldiv kogemus. 

Kammivabriku sündmuskeskus on Lõuna-Eesti kultuurielu oluline osa, kus industriaalne stiil ja mitmekülgsed ruumid loovad harmoonilise keskkonna. Keskuse territooriumil on ka kaunis aed, kus saab korraldada väliüritusi ja nautida värsket õhku. Lisaks on keskus varustatud kaasaegse heli- ja valgustehnikaga, mis võimaldab korraldada erineva suuruse ja keerukusega üritusi. 

Lisaks on Kammivabriku sündmuskeskus tuntud oma kõrge kvaliteedi ja professionaalse teeninduse poolest. Paljud kohalikud ja rahvusvahelised ettevõtted on valinud Kammivabriku oma ürituste korraldamiseks, olles rahul keskuse pakutavate võimalustega. Sündmuskeskus on suurepärane koht perekondlikeks sündmusteks, nagu pulmad, sünnipäevad ja juubelid või ettevõtete seminarid ja koolitused, pakkudes kõiki vajalikke tehnilisi vahendeid. Kui otsid erilist kohta oma järgmiseks sündmuseks, siis Kammivabriku sündmuskeskus on kindlasti üks parimaid valikuid. 

Ruumid24.ee portaalis on Kammivabrik broneeritavana välja toonud klubihoone Vikero ja Kannel saali. Vikero saal mahutab kuni 100 külalist ning ruumis on väike kööginurk, kus on võimalik teha kohvi, teed ning valmistada kergemaid toite. Vikero saali saab kasutada ka seminariruumina väiksemate koosolekute läbiviimiseks. Kannel on avar saal kõrge lae ja lavaga, mis mahutab teatristiilis kuni 280 külalist. Kanneli saalis on olemas ka tehniline valmidus seminarideks ehk kvaliteetne projektor, suur ekraan ning helisüsteem. Kanneli saal sobib ideaalselt nii suuremaks konverentsiks kui väiksemaks koolituseks, samuti õhtuseks vastuvõtuks. 

Kui soovid rohkem teada saada või korraldada oma sündmust Kammivabriku sündmuskeskuses, külasta ruumid24.ee. Ära jäta kasutamata võimalust korraldada meeldejääv sündmus ajaloolises Kammivabrikus! 

Scroll to Top